p shot
penis-yag-enjeksiyon
mutluluk_asısı

P-SHOT gençlik aşısı veya mutluluk aşısı olarak bilinen, iktidarsızlık tedavisinde kullanılan PRP uygulamasına verilen addır. Ameliyatsız iktidarsızlık tedavileri arasında sıkca kullanılan yöntemdir. P-SHOT tedavisi seans ücreti şeklinde ücretlendirilmektedir. PRP fiyatları seans başı olmasına karşın genellikle uyguladığımız 3 seanslık tedavi için “Avantajlı 3 Seanslık PRP Tedavisi Paketi “ de bulunmaktadır. PRP tedavisi fiyat bilgisi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Erkeklerde en sık görülen cinsel işlev bozukluğu erken boşalmadır. Erken boşalma sorununa karşı farklı tedavi yöntemleri uygulanmaktadır. Erken boşalma sorunu tedavi yöntemleri Erken boşalma sorununa karşı sıklıkla kullanılan ve de çok etkili olan tedavi yöntemi ilaç ile tedavidir. İlaç tedavi yönteminde, cinsel ilişki öncesi alınacak tek doz ilaç ile boşalma süresi 2 ? 3 kat...

testis-agri-shutter_16_9_1605765088-880x495

Testiste ağrı durumunda her koşulda üroloji uzmanına müracaat gereklidir. Çünkü ağrılı bir patolojinin altında mutlaka ciddi rahatsızlıklar olabilir. Testis ağrılarına neden olan enfeksiyonlar – Ciddi bir testis enfeksiyonu – Orşit (testis enfeksiyonu) – Epididimit (epididimit denen organın enfeksiyonu) – Varikosel (kısırlığa, yumurtalıklarda özellikle kıvamında bozulmaya, atrofiye sebep olan, o testis bölgesinin etrafındaki damarlarda genişlemesi ve...

İntertıp Üroloji Kliniği

Kliniğimiz Türkiye’de ESWT tedavisini ilk başlatan kliniklerden birisidir. 1989 yılından beri aralıksız olarak İstanbul Gayrettepe’de hizmet vermektedir.

Başarılarımız
Bizi Takip Edin

Tedavi videoları, makale, görsel paylaşımlarımıza ulaşmak için sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizleri takip edebilirsiniz.

sertlemetedavi.com. Tüm Hakları Saklıdır.

sertlemetedavi.com. Tüm Hakları Saklıdır.

Doktora Sor?